Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Rodinné ubytování - Family accommodation, Kobylice

Snadná online rezervace Rodinné ubytování - Family accommodation a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Kobylice bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Rodinné ubytování - Family accommodation (Ubytování v soukromí), ubytování Kobylice, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Rodinné ubytování - Family accommodation. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Rodinné ubytování - Family accommodation může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Rodinné ubytování - Family accommodation se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Rodinné ubytování - Family accommodation vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.9

Rodinné ubytování - Family accommodation (Ubytování v soukromí), Kobylice

Kobylice 57 Kobylice 57, Kobylice, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Rodinné ubytování - Family accommodation
Rodinné ubytování - Family accommodation 1Rodinné ubytování - Family accommodation 2Rodinné ubytování - Family accommodation 3Rodinné ubytování - Family accommodation 4Rodinné ubytování - Family accommodation 5Rodinné ubytování - Family accommodation 6Rodinné ubytování - Family accommodation 7Rodinné ubytování - Family accommodation 8Rodinné ubytování - Family accommodation 9Rodinné ubytování - Family accommodation 10Rodinné ubytování - Family accommodation 11Rodinné ubytování - Family accommodation 12Rodinné ubytování - Family accommodation 13Rodinné ubytování - Family accommodation 14Rodinné ubytování - Family accommodation 15Rodinné ubytování - Family accommodation 16Rodinné ubytování - Family accommodation 17Rodinné ubytování - Family accommodation 18Rodinné ubytování - Family accommodation 19

Rodinné ubytování - Family accommodation se nachází v Kobylicích v Královéhradeckém kraji, 45 km od Janských Lázní. Nabízí sezónní venkovní bazén, gril a dětské hřiště.

Některé apartmány mají pohodlné posezení a z některých je výhled na bazén nebo do zahrady. Ve všech najdete fén a toaletní potřeby zdarma. Rodinné ubytování - Family accommodation poskytuje bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Majitelé vám poskytnou veškeré turistické informace.

V okolí se můžete věnovat celé řadě aktivit, včetně pěší turistiky, jezdectví nebo golfu. Rodinné ubytování - Family accommodation se nachází 18 km od Hradce Králové, 27 km od Pardubic a 28 km od mezinárodního pardubického letiště.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Rodinné ubytování - Family accommodation)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Tenisový kurt, Golfové hřiště (do 3 km), Šipky, Pěší turistika, Bowling, Jízda na koni, Tenisové vybavení

Jídlo a pití

Gril, Víno/šampaňské

Bazén a wellness

Venkovní bazén (sezónní), Bazén

Doprava

Parkování na ulici

Služby na recepci

Turistické informace, Úschova zavazadel

Společné prostory

Zahrada

Služby pro rodiny a zábava

Dětské hřiště, Vekovní dětské hřiště

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Rodinné ubytování - Family accommodation)

Příjezd od 17:00

Odjezd do 20:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Rodinné ubytování - Family accommodation)

Informujte prosím Rodinné ubytování - Family accommodation o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.